30.8.09

سپاه پاسداران

این طور که صداها پیچیده سپاه پاسدارن قصد خرید ۵۱ درصد از شرکت مخابرات رو داره و این نشون دهنده اینه که اگه این اتفاق بیفته تمامی مکالمات کنترل خواهد شد این به این معنی نیست که تا به حال نمی شده اما زین پس این پوشش مخابراتی کامل خواهد بود و شرکت مخابرات مسموم تر از همیشه در خدمت مردم خواهد بود

گزارش دفن جنازه‌های فاقد هویت تائید شد

حمیدرضا کاتوزیان عضو کمیته حقیقت‌یاب مجلس، گزارش‌ها درباره دفن برخی جنازه‌های ناشناس در قطعه ۳۰۲ بهشت زهرا را تائید کرد.

وب‌سایت نوروز هفته گذشته گزارش کرد که در تیرماه سال‌جاری، ۴۴ تن از کشته‌شدگان حوادث اخیر به طور مخفیانه در قطعه ۳۰۲ بهشت زهرا دفن شده‌اند، بدون آنکه هویت آنها مشخص باشد.

گزارش این وب‌سایت از سوی مسئولان تکذیب شد و در نهایت با انتشار فیلمی از این قبرها، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا بازنشسته شد، هرچند که برخی وب‌سایت‌ها اعلام کرده‌اند محمود رضائیان از مقام خود برکنار شده است

وی به تعداد قبرهای فاقد هویت در این قطعه بهشت زهرا اشاره‌ای نکرده است.

این نماینده افزود که برای مشخص شدن هویت صاحبان این قبرها، مجلس مکاتباتی با پزشکی قانونی داشته است تا تکلیف این موضوع را روشن کند.

کاتوزیان همچنین گفت که در قطعه ۳۰۲ جنازه برخی افراد که بر اثر تصادف یا اتفاقات دیگر جان خود را از دست داده و بستگان آنها پیدا نشده‌اند نیز دفن شده است.

به گفته این نماینده مجلس، از آنجا که هویت این افراد نامشخص است، روی قبر آن‌ها تنها شماره جواز دفن نوشته می‌شود.

خبرگزاری ایسنا امروز شنبه به نقل از آقای کاتوزیان گزارش کرد که گروهی از نمایندگان در بازدید از قطعه ۳۰۲ بهشت زهرا، قبرهایی مشاهده کرده‌اند که روی آن‌ها به جای نام، شماره دفن، حک شده است.